APIE MUS – TravelAuto – Automobilių nuoma ilgoms kelionėms. Puiki komplektacija

APIE MUS


TravelAuto.lt - pilnai paruošti kelionėms!

Nuomojame specialiai kelionėms paruoštus 8 - 9 vietų automobilius ir mikroautobusus. Automobilius Jūsų užsakymu paruošime su „Maxi-cosi“, „Recaro“ auto kėdutėmis, „Garmin“ navigacija ar stogo bagažine, tinkančia ir slidėms. Jus nustebins mūsų dėmesys saugumo ir patogumo detalėms.

Saugumas

Automobiliai pirkti nauji, oficialioje gamintojo atstovybėje. Mes bet kada galime pateikti pilną automobilio istoriją, jei to pageidaujate. Parinkti automobiliai turi tik aukščiausią 5 žvaigždučių saugumo įvertinimą pagal pasaulyje pripažintą Euro NCAP automobilių saugumo vertinimo sistemą. Pasirinkti modeliai dažniausiai vertinami geriau, nei kiti panašios klasės modeliai.

Automobiliai sukomplektuoti su baziniais ir papildomais saugumo priedais, tokiais kaip „Pre Crash“ sistema, įspėjimo dėl galimo priekinio susidūrimo sistema „Front Assist“ ir kt.

Pas mus nuomojami priedai tik pasaulyje gerai žinomų ir vertinamų gamintojų.

Patogumas

Perkami automobiliai yra aukštesnio nei vidutinio arba aukščiausio komplektacijos lygio, todėl galite būti tikri, kad juose bus 2-3 zonų klimato kontrolės sistema, laisvų rankų įranga, pagrindinių programų valdymas ant vairo esančiais mygtukais ir kiti patogumo elementai.

Automobiliai turi specialiai gamykloje sukomplektuotus žiemos paketus, kurie leis saugiau ir patogiau jaustis šaltuoju metų laiku. Priklausomai nuo automobilio tai yra šildomas vairas, šildomos sėdynės, sustiprinta užvedimo sistema ir kt.

Individualus aptarnavimas ir susitarimai

Mūsų automobiliai yra sukomplektuoti individualioms kelionėms ir poreikiams, todėl esame pasiruošę išklausyti Jūsų pageidavimus ir pasiūlyti ką galime geriausio.