NUOMOS SĄLYGOS – TravelAuto – Automobilių nuoma ilgoms kelionėms. Puiki komplektacija

NUOMOS SĄLYGOS

Į kainą įskaičiuota

001-car
KASKO Draudimas
Civilinis draudimas
004-document-1
Draudimas visoje Europoje
017-tools
Pagalba kelyje
002-transport-1
Premium padangos

006-talking
Pagalba tel. +370 678 33369
010-document
Įskaičiuotas PVM mokestis

TRAVELAUTO AUTOMOBILIAI REZERVACIJA. Užpildę nuomos užklausą sulaukite darbuotojo patvirtinimo ir informacijos apie tolimesnę eigą. Automobilis rezervuojamas sumokėjus rezervavimo mokestį, kuris vėliau įskaičiuojamas į bendrą nuomos kainą. Skubi rezervacija (kai automobilis reikalingas tą pačią dieną) priimama telefonu +37067833369

REIKALAVIMAI VAIRUOTOJAMS. Minimalus vairavimo stažas 3 metai.

REIKALINGI DOKUMENTAI. Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

NUOMOS KAINA. Minimalus nuomos laikotarpis – viena para (24 valandos). Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą, įskaitant PVM, KASKO ir privalomąjį draudimus.

APMOKĖJIMAS. Apmokėti galite grynaisiais pinigais arba pavedimu.

UŽSTATAS IR FRANŠIZĖ: 400€.

VAIRAVIMO TERITORIJA. Išnuomotais automobiliais leidžiama vykti į Europos sąjungos šalis. Pagal susitarimą galima keliauti ir į kitas šalis. Apie kelionę ne Lietuvos teritorijoje būtina informuoti prieš paimant automobilį.

KILOMETRAŽAS. Per parą vidutiniškai galite nuvažiuoti nuo 300 km iki 500 km (pagal susitarimą). Papildomai nuvažiuoti kilometrai apmokestinami nuo 0,14 Eur iki 0,18 Eur.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenys turi būti pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Automobilį vairuoti gali tik sutartyje nurodyti asmenys.

AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS IR GRĄŽINIMAS.

Vieta. Automobiliai išduodami ir grąžinami nemokamai šiose vietose: Vilniaus mieste (oro uoste; adresu Švitrigailos g. 7; prie PC „Banginis“); Mažeikių mieste (prie PC „Eifelis“). Pristatymas ir grąžinimas kitose Lietuvos vietose galimas pagal atskirą susitarimą.

Švara. Automobilio švara rūpinamės mes. Papildomas mokestis už valymą imamas tik tuo atveju, jei jo negalima išvalyti standartinėmis priemonėmis (standartinis išorės plovimas ir vidaus valymas siurbliu).

Kuras ir kita. Automobiliai yra išnuomojami ir turi būti grąžinami su pilnu kuro baku. Nuomininkas gali grąžinti neužpildytus bakus ir pasinaudoti užpylimo paslauga. Tada papildomai sumoka 5 Eur užpylimo mokestį ir už trūkstamus degalus / skysčius pagal tuo metu galiojančią kainą degalinių tinkle CIRKLE K.